«Час – велика цінність, він дозволяє багато зробити, проте його можна витратити і дарма, так що, я вважаю, потрібно отримувати задоволення від того, чим ти займаєшся.»

 

– Mila De Le Rue 

Фрірайд у новій перспективі

Міла походить з династії сноубордистів, її батько – знаменитий Ксав'є Де Ле Рю. Однак вона знайшла свій власний шлях у гірськолижному спорті. Це юне обдарування з феноменальними навичками лижного фрірайду потужно і в той же час грайливо штурмує круті схили. Міла не боїться складних завдань – і з посмішкою прямує назустріч пригодам.

Нестримна вдача, яка не задовольняється тільки сніговою цілиною

Забудьте про спортсменів односторонньої спрямованості. Приголомшлива енергія Міли по життю проявляється, коли вона займається серфінгом, натхненно підкоряючи хвилі, ганяє у скейтпарках на дошці чи займається творчістю. Така універсальна спортсменка, що живить пристрасть до активних занять просто неба, вносить свіжий струмінь у світ екшн-спорту.

Абсолютно автентична особа

Невгамовна енергія Мили та її щира любов до всіляких авантюр чудово відповідають духу Swatch. Завдяки своїй життєрадісності, креативності та безстрашній самобутності вона цілком природно увійшла до сім'ї Proteam, ставши прикладом для наслідування для всіх тих, хто не боїться виділитися із загального ряду.

Цікаві факти

Міла разом зі своїм батьком побувала в Антарктичній лижній кіноекспедиції!

У дитинстві вона нерідко здобувала перемоги у змаганнях для хлопчиків. 

 Коли вона знімає лижі, її цілком можна застати за шиттям або музикуванням на укулелі.

Ідеальна кар'єра для неї – лижниця-профі взимку та серфінгістка влітку. 

«Я люблю маленькі і прості годинники, одна з моїх улюблених моделей – ONCE AGAIN.»

 – Mila De Le Rue