Питання і відповіді - Колекція

Колекція - це група виробів, пов'язаних певним стилем (наприклад, колекція весна-літо або осінь-зима).

Ці моделі були натхненні сучасним вуличним одягом і роблять очевидну заяву своїм корпусом діаметром 47 мм. Характерні стрілки вказують шлях вперед.

Bijoux - це ім'я ювелірної колекції Swatch.

Originals означає оригінальне сімейство годинників Swatch, яке почалося з моделі Swatch Gent.

Irony - це наручний годинник з нержавіючої сталі та алюмінію і різноманітним дизайном.

Gent позначає моделі з першої колекції Swatch. Діаметр циферблата становить 34 мм.

New Gent - це нова колекція, запущена в 2010 г. Діаметр циферблата становить 41 мм

Годинники Swatch, розроблені спеціально для жінок. Їх корпус схожий на корпус Gent, але менший за розміром. Розмір корпусу Lady становить 25 мм, розмір корпусу Gent - 34 мм.

Годинники Swatch Chrono Plastic об'єднують міцні матеріали, придатні для використання в спорті, і точні кварцові хронометричні механізми. Характерні особливості включають міцні силіконові ремінці, прогумовані пластикові корпуси, стильний безель, що обертається, великі та зручні кнопки і заводну головку.

Такі плоскі й такі елегантні. Годинники з нержавіючої сталі з корпусом 38 мм знають, як показати себе з найкращого боку в будь-якій ситуації - чи то класичний, чи то неохайний, чи то спортивний стиль.

Такі плоскі й такі елегантні. Годинники з нержавіючої сталі з корпусом 42 мм знають, як показати себе з найкращого боку в будь-якій ситуації - чи то класичний, чи то неохайний, чи то спортивний стиль.

Моделі SISTEM51 об'єднують перший повністю автоматичний механізм з привабливим дизайном, що включає елементи механізму.

Такі веселі, строкаті та стильні як годинники Swatch на зап'ясті: нова колекція сонцезахисних окулярів від Swatch.

SwatchPAY! - The coolest way to pay!

Картка оплати на зап'ясті має супер-швидкість, водонепроникна та готова до роботи навіть без батарейки - оплата ще ніколи не була такою простою.

Колекція BIOCERAMIC WHAT IF? - це капсульна колекція, що складається з 4 різних моделей, які переосмислюють один з найперших квадратних прототипів Swatch 1982 року. Інноваційний матеріал BIOCERAMIC, що використовується компанією Swatch у цій колекції, дає змогу створити такий вишуканий дизайн, який неможливо реалізувати за допомогою інших матеріалів.