Догляд за виробами - Шкіряні ремінці

Не залишайте шкіряний ремінець поруч з джерелами тепла, такими, як радіатори опалення, а також поблизу відкритого вогню.

Не піддавайте ремінець тривалому впливу прямих сонячних променів і світлового випромінювання потужної лампи, так як це може привести до пошкодження поверхні ремінця.

Не допускайте контакту ремінця з водою, не залишайте його в сирому місці, інакше ремінець може втратити колір або деформуватися.

Не забувайте, що шкіра легко вбирає рідини. Тому не допускайте попадання на ремінець жирів і косметичних засобів.

Якщо ремінець намок або просто став вологим, висушіть його, залишивши його в приміщенні з кімнатною температурою або в прохолодному місці. Не намагайтеся висушити ремінець за допомоги джерел тепла.

Протирайте виріб вологою тканиною. Якщо необхідно, використовуйте м'який мильний розчин. Цей метод особливо добре підходить для ремінців із гладкої або зернистої шкіри. Навіть якщо шкіра абсолютно суха, стежте, щоб вона не ввібрала занадто багато рідини.

Для ремінців з нубуку та ажурних браслетів використовуйте м'яку щіточку (наприклад, щіточку для нігтів): з її допомогою можна видалити забруднення й очистити волокна шкіри на поверхні виробу.

Якщо у вас виникли складності з виробом Swatch, вам будуть раді допомогти в найближчому магазині Swatch або у інтернет-магазині Swatch.ua.