Догляд за виробами - Біжутерія 

Для чищення браслетів (за винятком шкіряних та ажурних ремінців) використовуйте зубну щітку, змочену в мильному розчині. Завершивши процедуру, витріть поверхню м'якою тканиною.

Щоб уникнути пошкодження прикраси та її деформації, надягайте її в останню чергу, а знімайте - в першу. Деформація прикраси може призвести до пошкодження виробу або втрати декоративних елементів.

Уникайте різких впливів, в тому числі не допускайте перепадів температур. Будь-який удар може привести до появи подряпин, вм'ятин та інших пошкоджень.

Знімайте біжутерію перед купанням в морі або басейні. Після купання промийте прикрасу теплою водою. І хлорована, і морська вода може пошкодити прикраси.

Знімайте прикраси перед тим, як приступити до миття рук або до нанесення косметичних засобів, таких як парфуми, лаки для волосся, мило, сонцезахисні креми, лосьйони. Ці речовини можуть пошкодити матеріали, з яких виготовлена прикраса, змінити їх колір і викликати потьмяніння.

Не допускайте нагрівання прикраси вище 60 ° C або 140 ° F або охолодження нижче -10 ° C або 14 ° F, а також не допускайте значних перепадів температур. Ніколи не залишайте вироби поруч з джерелом тепла, таким як камін або радіатор опалення.

Не допускайте попадання на поверхню прикрас розчинників і миючих засобів, репелентів і т.п. Ці речовини можуть пошкодити біжутерію.

Не піддавайте виріб дії прямого сонячного проміння або світлового випромінювання потужної лампи, так як це може призвести до зміни кольору прикраси.

Якщо у вас виникли складності з виробом Swatch, вам будуть раді допомогти в найближчому магазині Swatch або у інтернет-магазині Swatch.ua.