КОЛЬОРОВИЙ РЕМІНЕЦЬ

ПРИМІТНІ ТА ЯСКРАВІ ГОДИННИКИ BIG BOLD IRONY З МАТЕРІАЛУ BIOCERAMIC ТА НЕРЖАВЕЮЧОЇ СТАЛІ З ЕФЕКТНИМИ ДЕТАЛЯМИ ДОЗВОЛЯТЬ ВАМ ВПЕВНЕНО ЗАЯВИТИ ПРО СЕБЕ.

MINT TRIM

 MINT TRIM – свіжий гібрид BIG BOLD та IRONY. Механізм з матеріалу BIOCERAMIC і корпус із нержавіючої сталі в поєднанні з лакованим циферблатом та ремінцем бірюзового забарвлення створюють відчуття холодного льоду..

ДЕТАЛЬНІШЕ

AZURE BLUE DAZE

 MAZURE BLUE DAZE – це занурення в прохолодні морські глибини. Ця свіжа модель-скелетон лінійки BIG BOLD блакитного забарвлення з корпусом із нержавіючої сталі та структурованим ремінцем нагадує нескінченний обрій.

ДЕТАЛЬНІШЕ

DARK IRONY

 DARK IRONY - найбільш трендова модель лінійки BIG BOLD IRONY ультракласичного чорного кольору з білими вкрапленнями. Цей елегантний годинник, витончено обрамлений сталевим корпусом, який матований методом піскоструйної обробки, непідвладний часу..

ДЕТАЛЬНІШЕ

RED JUICY

 RED JUICY – втілення пристрасності та сили. В цьому годиннику ефектна форма BIG BOLD поєднується з класичними елементами IRONY з нержавіючої сталі, матованої методом піскоструйної обробки. Такий яскравий аксесуар чудово доповнить будь-яке вбрання.

ДЕТАЛЬНІШЕ

BOLDEN YELLOW

 Годинник BOLDEN YELLOW випромінює сонячну радість і створює відчуття щастя. Ця модель з корпусом з нержавіючої сталі та приголомшливим відкритим циферблатом з лакованою обробкою налаштовує на позитивний лад..

ДЕТАЛЬНІШЕ