Формування майбутньої годинникової справи за допомогою інноваційного матеріалу BIOCERAMIC від Swatch

Ми створили композитний матеріал, що не має аналогів, BIOCERAMIC, який став одним з найпередовіших у годинниковій індустрії. Унікальний склад цього надзвичайно міцного та м'якого на дотик матеріалу включає дві третини керамічного порошку оксиду цирконію, що застосовується при виробництві годинника високого класу, і одну третину біоматеріалу.

За що ми любимо матеріал BIOCERAMIC і чому він неодмінно сподобається і вам?

 

Завдяки своєму унікальному складу біокераміки (BIOCERAMIC) характеризується великою універсальністю і міцністю. Це дозволяє нам створювати креативні форми та довільні забарвлення, а також виробляти найрізноманітніші компоненти годинників: корпуси, заводні головки та безелі для випуску чудових годинників у кращих швейцарських традиціях. 

 Даний матеріал відрізняється підвищеною міцністю, але при цьому має надзвичайно легку вагу та м'яку на дотик поверхню, завдяки своїм тепловим властивостям він добре адаптується до температури тіла, забезпечуючи підвищений комфорт при експлуатації.

Гордість швейцарської промисловості

Всі годинники Swatch гордо носять титул Swiss-made. Складні та тонкі технологічні процеси виготовлення матеріалу BIOCERAMIC здійснюються на нашому виробництві у Швейцарії.

Колекція Bioceramic MoonSwatch

Ця колекція є результатом колаборації з компанією OMEGA і присвячена знаменитому годиннику Speedmaster Moonwatch. До неї увійшли одинадцять моделей, кожну з яких названо на честь однієї з планет Сонячної системи. Створення рідкісних кольорів годинників стало можливим завдяки використанню запатентованого нами матеріалу BIOCERAMIC.

Колекція Bioceramic Scuba Fifty Fathoms

П'ять моделей для підводного плавання з інноваційного матеріалу BIOCERAMIC з механізмом SISTEM51 створені на честь найперших дайверських годинників – Fifty Fathoms бренду Blancpain.

Широкий асортимент моделей