Music, one of our great loves

 

Ми захоплюємося здатністю музики надихати, хвилювати та об'єднувати. Наша глибока вдячність за це приводить нас до найпопулярніших фестивалів по всьому світу, і ми запрошуємо вас приєднатися до нас у нашому світовому турне.

 

Цього року ми зробимо три зупинки: PRIMAVERA SOUND у Барселоні для низки популярних жанрів, WATERBOMB SEOUL для hip-hop та OPENAIR FRAUENFELD у Швейцарії для хіп-хопу. Дізнайтесь більше нижче!

 

«Поєднайте себе узами шлюбу» зі своєю коханою на блискучій церемонії у Swatch Flower Power House, який буде встановлений на всіх трьох музичних фестивалях та стане ідеальним місцем для веселої імітації весілля!

 Sound Barcelona

 

 1–4 червня 2023 р.

PRIMAVERA, один із найбільших фестивалів Європи, може похвалитися різноманітним складом популярних артистів. Обов'язково відвідайте Flower Power House, доки будете там!


 

23–25 червня 2023 р.

Насолоджуйтесь веселощами на цьому фестивалі водної тематики! Насолоджуйтесь водними боями та ритмами K-pop, а потім пориньте в прохолодну атмосферу Flower Power House.

 

6–8 липня 2023 р.

Найбільший фестиваль хіп-хопу в Європі пропонує свіжі ритми та приголомшливі хедлайнери. Там буде Swatch Flower Power House, тож обов'язково загляньте!


Майбутня ностальгія за 

 вашим зап'ястям

 Ми заново винайшли чотири культові годинники, випущені в 80-х і 90-х роках, створивши приголомшливу колекцію, освіжаюче сучасну і чудово знайому.