На одній хвилі із природою

Колекція Swatch POWER OF NATURE — це серія стильних годинників, що знаходять натхнення в природі. Завдяки інноваційним деталям та унікальним текстурам циферблатів та ремінців, моделі годинників поєднують у собі практичність та красу, підкреслюючи будь-який стиль.

Цей BIG BOLD передає красу лісу у своїх земляних тонах і текстурованому циферблаті з деталями, що світяться в темряві. Цей годинник у корпусі з біокераміки з відкритим циферблатом стане ідеальним годинником великого розміру, який підкреслить ваш неповторний стиль горпкору.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Цей годинник, що втілює крижану сутність гір, має чорний корпус із біокераміки із сріблясто-чорно-синім текстурованим циферблатом та помаранчевою секундною стрілкою. Зафіксуйте гострі відчуття від альпійської пригоди на своєму зап'ясті.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Безтурботна краса пустелі відбивається в бежевому корпусі з біокераміки цього годинника та текстурованому циферблаті з білими та кораловими акцентами. Пориньте в спокійні, але яскраві кольори пустелі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Блакитний корпус і циферблат із біокераміки цього годинника переливаються білим, помаранчевим і зеленим, нагадуючи красу спадаючої води. Пірніть з головою в потужну хвилю водоспаду і станьте іконою стилю горпкор!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Текстурований чорний циферблат, а також землисті відтінки цього годинника з хронографом покликані нагадати про заспокійливу силу лісу та тепло лісового багаття, а також внести пригодницьку ноту у вашу повсякденність. Ідеальний аксесуар для посиденьок біля багаття під зірками або для життя у місті.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДЕТАЛЬНІШЕ

ДЕТАЛЬНІШЕ

Колекція Swatch POWER OF NATURE