Kaishu Hirano

Талановитий спортсмен Кайшу Хірано, що прагне вгору, вступає в Swatch Proteam. Давайте разом зі Swatch вітаємо сноубордиста-рекордсмена Кайшу Хірано, що робить фурор на хафпайпі. Кайшу, призер X-Games та учасник Олімпійських ігор, енергійно вривається у команду Proteam, вносячи до неї свій спортивний стиль нового рівня. Перед вами майбутнє сноубордингу.

 

 

 

 «Умовою максимального розвитку є наполеглива праця та цілеспрямованість. При цьому потрібно отримувати задоволення від того, що ти робиш!»

 – Kaishu Hirano

Кар'єра Кайшу стрімко розвивалася від феноменального дебютанта до учасника Олімпійських ігор. Цей юний унікум встановив світовий рекорд із повітряних трюків неймовірної висоти і є знаменним конкурентом у хафпайпі. У його активі є медалі X-Games та титули «Дебютант року», і будь-які змагання за його участю стають захоплюючим видовищем завдяки безстрашному стилю райдера. Хочете знати, що найважливіше? Кайша знаходиться на самому початку свого шляху.

Кайшу – першокласний спортсмен та рекордсмен. Його непомірний талант і непохитне прагнення досконалості сприяють просуванню вперед. Він від ранку до вечора відточує майстерність, що забезпечує йому шлейф перемог.

Всім відомі наша прихильність до інновацій, креативність і прагнення розсунути межі можливого. Те саме можна сказати і про Кайшу Хірано. Він має унікальні спортивні навички і вважає, що в житті немає нічого неможливого, що цілком відповідає духу Swatch.

А ви знаєте, що..?

Кайшу - молодший брат Аюму Хірано, іншого сноубордиста світового класу.

Кайша мріє стати золотим призером Олімпіади.

 Найбільше Кайшу любить кататися на сноуборді у швейцарському Лааксі.

 “Моя улюблена модель – IN THE BLACK. У цьому годиннику мені подобається поєднання чорного і золотистого кольору!»

 – Kaishu Hirano