Swatch з гордістю повідомляє про співпрацю з Into Film

 

Ми з радістю об'єднуємо свої зусилля з провідною британською організацією благодійної кіноосвіти Into Film і виступаємо як головний спонсор програми Every Child a Filmmaker, що розширює доступ дітей з неблагополучних соціальних верств населення та незахищених меншин до навчання.
В ноябре 2023 года отмечает свой 10-летний юбилей крупнейший в Великобритании бесплатный кинофестиваль для школьников и юношества Into Film Festival. Тогда же начинается прием заявок на участие в номинации Swatch на конкурсе Into Film Awards.
У листопаді 2023 року відзначає свій 10-річний ювілей найбільший у Великій Британії безкоштовний кінофестиваль для школярів та юнацтва Into Film Festival. Тоді починається прийом заявок на участь у номінації Swatch на конкурсі Into Film Awards.

Every Child a Filmmaker  - це нова програма Into Film, орієнтована на те, щоб будь-яка дитина мала можливість втілити свої ідеї в життя за допомогою кіно. Вона розроблена і втілюється у життя професійними кінематографістами. У рамках програми проходять навчання діти та підлітки віком від 5 до 19 років, які проживають у неблагополучних у соціальному та освітньому плані зонах. Їм надається можливість за допомогою кінематографа розповісти про своє життя та опанувати навички кіномистецтва, комп'ютерні технології та інші корисні знання.

Ми здавна живимо любов до новаторського мистецтва та підтримуємо його. У зв'язку з цим ми з великим задоволенням виступаємо як головний спонсор номінації Time for Action («Час діяти») на кіноконкурсі Into Film Awards у березні 2024 року. Категорія Time for Action включає короткометражні фільми, що фокусують увагу на важливих аспектах і відображають надії та мрії юного покоління щодо світлого майбутнього.

 Фільм, який переміг у номінації Swatch, буде показаний на кінофестивалі Into Film Festival 2024, і його зможуть побачити близько 400 000 глядачів. Крім того, він буде доступний на стрімінговому сервісі Into Film+ для освітніх закладів.

 

Into Film – провідна благодійна організація Великобританії у галузі кіноосвіти, співзасновником якої є прод'юсер Барбара Брокколі (Barbara Broccoli). До її мети входить залучення молоді до кіноіндустрії шляхом реалізації надихаючих та інклюзивних навчальних курсів з активним використанням фільмів, кінематографу та анімації. Розмах діяльності організації вражає: вона взаємодіє з 21 000 шкіл Великобританії та з 3 мільйонами осіб.

 ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ