КОЛЕКЦІЯ BIOCERAMIC SCUBA FIFTY FATHOMS

 

Blancpain X Swatch віддає належне першим годинникам для справжніх дайверів – Fifty Fathoms. Вони були створені 70 років тому завзятим аквалангістом і справили справжній фурор у часовій сфері, ставши першою моделлю, яка повністю задовольняє всі вимоги підкорювачів підводних глибин.

Поряд із достовірно відтвореними характерними рисами легенди швейцарської годинникової справи в механічних годинниках колекції Bioceramic Scuba Fifty Fathoms також є особливості нашої власної лінії для дайвінгу SCUBA. Кожна модель колекції присвячена одному з океанів і має свій талісман у вигляді неймовірно колоритного голожаберного молюска, зображення якого нанесено методом цифрового друку на ротор годинникового механізму.

Моделі цієї НЕЛІМІТОВАНОЇ колекції можна придбати в обраних магазинах Swatch (в магазині відпускається лише один годинник в руки на день).

Модель ARCTIC OCEAN присвячена крижаним водам найменшого океану на Землі. На її циферблаті ніжного бежевого відтінку контрастно виділяється символ у вигляді червоних пелюсток на жовтому тлі, навхрест перекреслений білими лініями. Надрукований жирним шрифтом під логотипом напис «NO RADIATIONS» є відсиланням до легендарної спадщини Fifty Fathoms та історії створення годинників для підводного плавання в шістдесяті роки ХХ століття. 

Даний символ, який надзвичайно цінується сучасними колекціонерами, був використаний брендом Blancpain при випуску першого у світі дайверського годинника, що не містить радію. На задній кришці моделі з механізмом SISTEM51 красується зображення вогняно-червоного дендронотуса (Dendronotus Frondosus), у кольорах якого виконані корпус із біокераміки, градієнтний циферблат та ремінець NATO, виготовлений із перероблених рибальських сіток. 

Натхненням для барвистої моделі PACIFIC OCEAN став молюск Chromodoris Kuiteri, що мешкає у найбільшому та найглибшому з п'яти океанів. 

Годинник із механізмом SISTEM51 оснащений яскравим жовто-оранжевим корпусом з біокераміки, ремінцем NATO, виготовленим із перероблених рибальських сіток, та чорно-білим градієнтним циферблатом із покажчиком дати між 4- та 5-годинною відмітками. 

Глибокі та насичені відтінки синього у моделі ATLANTIC OCEAN нагадують бурхливі штормові хвилі Атлантичного океану. Своїм забарвленням цей годинник з корпусом із біокераміки, градієнтним циферблатом, покажчиком дати між відмітками 4 і 5 годин і ремінцем NATO, виготовленим із перероблених рибальських сіток, зобов'язані атлантичному глаукусу (Glaucus Atlanticus). 

Цю дивовижну істоту, що часто називається блакитним драконом, можна побачити біля поверхні атлантичних вод, а також на звороті годинника з механізмом SISTEM51. 

Модель INDIAN OCEAN із біокерамічним корпусом, циферблатом яскраво-зеленого забарвлення та ремінцем NATO, виготовленим із перероблених рибальських сіток, чудово передає дивовижну барвистість Індійського океану.

Контрастні відтінки викликають асоціації з кораловими рифами, серед численних мешканців яких можна зустріти і морського слимака Nembrotha Kubaryana, зображеного на обороті годинника. Модель оснащена механізмом SISTEM51, на градієнтному зеленому циферблаті між 4- та 5-годинною відмітками розміщений покажчик дати.

Модель ANTARCTIC OCEAN, присвячена одній із найекстремальніших зон нашої планети, оснащена двоколірним індикатором контакту з водою. Цей датчик, розташований біля 6-годинної позначки на циферблаті холодного сірого відтінку, є важливою особливістю військового водолазного годинника і користується великою популярністю у колекціонерів. 

На звороті цієї моделі з механізмом SISTEM51 зображено загадкова тварина - Tritoniella Belli, на вигляд схоже на айсберг, розбитий штормом. Годинник із корпусом з біокераміки, градієнтним циферблатом та ремінцем NATO, виготовленим із перероблених рибальських сіток, виконаний у приглушених кольорах цього молюска. 

На глибині: Blancpain X Swatch

 Здійсніть глибоке занурення, в особливості цієї унікальної колекції. 

SISTEM51

Годинники колекції Bioceramic Scuba Fifty Fathoms оснащені механізмом Swatch SISTEM51. Swatch SISTEM51, що випущений у 2013 році, є першою та єдиною механічною ходовою системою, виробництво якої повністю автоматизовано. Цей механізм швейцарської якості складається з 51 деталі, які закріплюються одним центральним гвинтом, і відрізняється високою точністю ходу за рахунок антимагнітних властивостей пружини з матеріалу Nivachron™. 

 Традиційно Swatch надає можливість розглянути механізм SISTEM51 через задню прозору кришку. На всіх годинниках колекції Bioceramic Scuba Fifty Fathoms присутні зображення океану та колоритного голожаберного молюску. Картинки тварин нанесені методом цифрового друку на ротор механізму, який забезпечує автоматичну підзарядку годинника під час руху руки.

ДЕТАЛЬНІШЕ

БІОКЕРАМІКА (BIOCERAMIC)

Біокераміка – це унікальний матеріал, розроблений і запатентований брендом Swatch, який є сумішшю, що на дві третини складається з кераміки, що використовується при виробництві годинників високого класу, і на третину – з біоматеріалу, отриманого з рицинової олії, та відрізняється підвищеною довговічністю, стійкістю до подряпин і шовковистою матовою поверхнею. 

 У всіх годинниках колекції Bioceramic Scuba Fifty Fathoms із біокераміки виготовлені корпус, безель, заводна головка, а також пряжка та тренчики.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ИНФОРМАЦИЯ О BLANCPAIN

Blancpain вважається найстарішим брендом у світі. Компанія була заснована у 1735 році у швейцарському кантоні Юра. Протягом усього свого існування вона традиційно зберігає прихильність до інновацій, що підтверджується незліченною безліччю годинникових комплікацій, винайдених за ці роки, а також постійним прагненням розширити межі годинникового мистецтва та вивести його на небачені раніше висоти.  

 Годинник Fifty Fathoms відіграв ключову роль у розвитку підводного плавання та дослідженнях, забезпечивши Blancpain міцні зв'язки з океанічною спільнотою.