Swatch Art Journey 2024

 У співпраці зі знаменитими галереями Tate ми святкуємо справжню подорож у часі, жанрі та самовираженні. Наша колекція Swatch x Tate Gallery є добіркою шедеврів, що носяться, натхнених художниками, відомими своїм розширенням кордонів, інноваціями і позитивною провокацією. Приєднуйтесь до нас у Art Journey 2024 та подивіться, куди вас приведе мистецтво!

TURNER’S SCARLET SUNSET

Цей годинник, що демонструє майстерність Тернера в області світла та кольору, оснащений календарним колесом, яке змінюється разом із сонцем, поступово змінюючи відтінки та пожвавлюючи прекрасне зображення заходу сонця, створене художником.

КУПИТИ

LEGER’S TWO WOMEN HOLDING FLOWERS

Matisse допоміг зробити революцію в образотворчому мистецтві початку 1900-х років, від живопису до паперового колажу. Цей годинник прикрашений знаменитим вирізом у вигляді равлика на циферблаті та прозорим ремінцем у вигляді спіралі яскравого кольору.

КУПИТИ

BOURGEOIS’S SPIRALS

Спіраль - символ, що часто зустрічається у творчості Bourgeois. Кожна крива, що прикрашає цей годинник, резонує з багатогранним значенням, яке художник надав цьому хитромудрому мотиву: довіра, свобода і яскравий приплив позитивної енергії.

КУПИТИ

SWATCHPAY!

LEGER’S TWO WOMEN HOLDING FLOWERS

Léger був відомий своїм авангардним духом, який відображений у цьому барвистому годиннику. Яскравий ремінець та циферблат відображають суть кубізму, а також дослідження та прославлення форми художником.

КУПИТИ

CHAGALL’S BLUE CIRCUS

У яскравих фарбах казкового світу Шагала оживає циркове мистецво. На ремінці акробатка балансує на своїй трапеції в момент казкового чаклунства. Місяць і око, що балансують на стрілках годинника, пожвавлюють її динамічний рух.

КУПИТИ

MIRO’S WOMEN & BIRD IN THE MOONLIGHT

Miró пропонує нам поглянути на свою символічну візуальну мову, що викликає радість при кожному погляді. У цьому годиннику цей культовий образ майстерно нанесений на циферблат і ремінець, а індекси на склі надають глибини.

КУПИТИ

BARNS-GRAHAM’S ORANGE AND RED ON PINK

Радість кольору творів мистецтва Barns-Graham повністю проявляється в цьому барвистому годиннику. Насичені кольори та вільна манера письма підкреслюються яскравими чорними індексами на склі.

КУПИТИ

Про Tate

Всесвітньо відома галерея Tate, яка має чотири окремі майданчики, демонструє сучасні шедеври, у тому числі понад 70 000 картин, скульптур та інсталяцій. Тут також проходить Tate Lates, серія унікальних заходів, спрямованих на уславлення та демонстрацію всіх форм мистецтва, натхнених його виставками.

ЩЕ БІЛЬШЕ ПРО НАШУ ЛЮБОВ ДО МИСТЕЦТВА

Ми в Swatch просто обожнюємо мистецтво. Очевидним підтвердженням нашого нерозривного зв'язку є співпраця з початківцями та знаменитими художниками, дизайнерами та архітекторами, а також колаборації з відомими музеями та організаціями в сфері мистецтва.

 

ПОДИВИТИСЯ