SWATCH ПРЕДСТАВЛЯЄ THE SIMPSONS

Що може бути приємнішим за час, проведений в родинному колі? Наша нова колекція незвичайних годинників Swatch за мотивами популярного мультиплікаційного серіалу зробить життя веселішим. 

Вшановуйте великі досягнення з часткою гумору. Наша перша випускна пропозиція, натхненна Сімпсонами, є ідеальним доповненням до незабутнього свята з близькими.

 Оснащений SwatchPAY! функція, CLASS ACT PAY! це годинник, натхненний Сімпсонами, який є зручним способом оплати без використання рук! Святкуйте День випускного в стилі та з легкістю здійснюйте безпечні безконтактні платежі.

ПОДИВИТИСЯ

У свято всіх закоханих дві спеціальні чарівні моделі до Дня Святого Валентина розтоплять будь-які серця, а популярна мультродина знову пробудить ваше кохання.

ПОДИВИТИСЯ

Яскраві та самобутні, милі та барвисті моделі у фірмовому стилі Swatch із зображеннями найзнаменитішого сімейства з містечка Спрінгфілд (Springfield). Культові комедійні персонажі на симпатичних годинниках неодмінно порадують вас у новорічні свята.

ПОДИВИТИСЯ

Часом так хочеться чогось смачненького, і тоді тільки пончик-донат може подарувати справжню насолоду. Так що цей годинник стане ласою спокусою як для любителів Swatch, так і для шанувальників Сімпсонів (The Simpsons).

ПОДИВИТИСЯ