Ласкаво просимо до Swatch Art Peace Hotel

 

Swatch Art Peace Hotel — це місце, яке об'єднує представників різних напрямків мистецтва та дає їм можливість для спільної творчості.

 

 У готелі, крім апартаментів, передбачені майстерні та зони загального користування для спілкування та творчої діяльності.

Митці та любителі мистецтва, ми звертаємося до вас! Подайте заявку на Swatch Art Peace Hotel і отримайте можливість пожити в ньому від 3 до 6 місяців. Тут ви зможете дати творче втілення своїм ідеям.

У готелі, крім апартаментів, передбачені майстерні та зони загального користування для спілкування та творчої діяльності.

Відомий як «Перлина Сходу», Шанхай завжди, подібно до магніту, манив талановитих людей з усього світу. З готелю у стилі вікторіанського необарокко, розташованого у знаменитому кварталі Бунд, відкривається чудовий краєвид на місто.

Віртуальний будинок для творчих робіт

Після перебування резидентам пропонується залишити свій «художній слід» — завантажити у віртуальний музей зображення роботи, створеної під час їхнього перебування в готелі.

ЗІГЛЯНУТИ В МУЗЕЙ

 Мистецтво без кордонів

 Мистецтво може набувати різних форм, у тому числі й годинників Swatch! Деяким колишнім художникам-резидентам надана можливість створити спеціальну модель годинника у співпраці з брендом

Swatch & Мистецтво

Дізнатися більше