Swatch Art Journey

 Вирушайте в дивовижну подорож світом мистецтва: на вас чекає знайомство з Музеєм сучасного мистецтва MoMA, Лувром Абу-Дабі (Louvre Abu Dhabi), галереєю Уффіці (Gallerie Degli Uffizi), а також відомим художником Магриттом (Magritte).

Представник неоекспресіонізму та художник-графітист Баскія вважається одним із видатних митців ХХ століття. Творча спадщина та соціальний зміст його мистецтва жваво проявляються в нашій новій колаборації.

ПОДИВИТИСЯ

У колаборації з MoMA втілено нашу любов до художників-новаторів. Наша барвиста колекція Swatch x MoMA, присвячена 100-річному ювілею Роя Ліхтеншейна (Roy Lichtenstein), прикрашена точками Бена Дея та зображеннями в стилі поп-арту та коміксів.

ПОДИВИТИСЯ

Жодному художнику настільки добре не вдавалися грайливі провокації, як сюрреалісту Рене Магрітт (René Magritte). Його культові образи, що пробуджують думки, чудово втілилися в ефектному годиннику, котрий ніби шепоче: «Все не так, як здається на вигляд».

ПОДИВИТИСЯ

В цій унікальній колаборації прославляється сила природи за допомогою одразу двох витворів мистецтва. На лицьовій стороні сяє гравюра Хокусая (Hokusai) «Велика хвиля в Канагаві», тоді як зворотна прикрашена зображенням астролябії Мухаммеда ібн Ахмада Аль-Баттуті (Muhammad ibn Ahmad Al-Battûtî).

ПОДИВИТИСЯ

Боттічеллі (Botticelli) — майстер прекрасного. Два шедеври Боттічеллі - "Народження Венери" ("Birth of Venus") і "Алегорія Весни" ("Allegory of Spring") — надають нашим годинникам, створеним в рамках співпраці з Галереєю Уффіці (Gallerie Uffizi), романтичність в дусі Відродження.

ПОДИВИТИСЯ

ЩЕ БІЛЬШЕ ПРО НАШУ ЛЮБОВ ДО МИСТЕЦТВА

Ми в Swatch просто обожнюємо мистецтво. Очевидним підтвердженням нашого нерозривного зв'язку є співпраця з початківцями та знаменитими художниками, дизайнерами та архітекторами, а також колаборації з відомими музеями та організаціями в сфері мистецтва.

ПОДИВИТИСЯ